Spring naar hoofd-inhoud

Team Brede School Inghelosenberghe:

Psz-kdv-bso: Lia de Bruijn, Marlies Meuldijk, Veronique Dierckx, Suzanne van Overloop, Sarah Baert, Nicole Everaert, Mariska van Peijvelde, Aafke van den Berg, Jessica van Waesberghe en Jamaica Lernout
Groep 1-2 a: Inge Willaert-Dewachter (ma-do-vrij) Kathelijne Valckx-Merckx (di-wo)
Groep 1-2 b: Nina Schillemans
Groep 1-2 c: Jacqueline van Waterschoot-Vael (ma-do-vrij) en Jacqueline van Esbroek-de Deckere (di-wo)
Groep 3: Georgina Schelfhout
Groep 3-4: Carmen Kerckhaert
Groep 4: Maaike Eggermont (ma) en Annemiek Nederhof (di t/m vrij)
Groep 5: Ankie Mathijssen (ma) en Peggy van Driessche (di t/m vrij)
Groep 6: Menno Mortier
Groep 7: Dominique van der Veeken (ma t/m do) en Maaike Eggermont (vrij)
Groep 8: Mark van den Pol (ma-di) en Didi Neefs (woe t/m vrij)
   
Intern begeleider: Eva Sponselee (ma, di, wo)
Directie: Karel d'Haens (directeur*)
Plaatsvervangend directeur: Jacqueline van Esbroek-de Deckere en Maaike Eggermont
Vakleerkracht gymnastiek: Mark van den Pol (do-vrij)  
Onderwijsassistente: Mirthe de Bat (ma-di-do)  
   
*Karel d'Haens is ook directeur van BS Heidepoort in Heikant en daardoor niet de gehele week aanwezig.  

Team schooljaar 2019-2020:

Bovenste rij van links naar rechts: juffrouw Peggy (gr 5), juffrouw Fleur (ib'er), juffrouw Inge (gr 1-2a), juffrouw Carmen (gr 4 en 8), juffrouw Eva (gr 4), juffrouw Georgina (gr 3), juffrouw Kathelijne (gr 1-2b), juffrouw Mandy (gr 4) en juffrouw Suzanne (kov).

Onderste rij van links naar rechts: juffrouw Jessica (gr 8), juffrouw Joyce (gr 1-2c en 6), juffrouw Dominique (gr 6), juffrouw Jacqueline van Esbroeck (gr 1-2a), meester Karel (directeur), juffrouw Marlies (kov), juffrouw Lia (kov), juffrouw Annemiek (gr 7), meester Menno (gr 5), juffrouw Jacqueline Vael (gr 1-2c) en juffrouw Ankie (gr 5 en 1-2a).

Op deze foto ontbreken: juffrouw Didi (gr 1-2b), juffrouw Jamaica, juffrouw Nicole, juffrouw Keylie, juffrouw Sarah, juffrouw Veronique en juffrouw Mariska (allen kov).